BEDRAN FORUM

Kültür, sanat, edebiyat ve tarih.


  Mozilla Firefox 3.0.10 Portable

  Paylaş

  XeBaTKaR

  Mesaj Sayısı : 9
  Kayıt tarihi : 17/06/09

  Mozilla Firefox 3.0.10 Portable

  Mesaj  XeBaTKaR Bir Cuma Haz. 19, 2009 12:26 am


  Portable Firefox; Mozilla Firefox’u tüm özellikleriyle bir USB sürücüsünde kullanabilmek için hazırlanmıştır.
  Portable Firefox; USB diskinizden Firefox’u yüksek performansta kullanabilmek için bazı özel optimizasyon araçlarına sahiptir. Portable Firefox ile her bilgisayarda favori sitelerinize, tarayıcı eklentilerinize ve kayıtlı şifrelerinize ulaşabileceksiniz.
  Her türden veriniz artık cebinizde. Tıpkı kurulabilir sürümde olduğu gibi ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak dağıtılan taşınabilir Firefox’u usb belleğinizden ayırmayacaksınız.
  Program; CD-RW sürücüsünden (arşiv haliyle), ZIP sürücülerinde, harddisklerde, bazı mp3 playerlarda, flash belleklerde ve diğer uyumlu medyalarda çalışabilir.
  Portable Firefox hangi bilgisayarda çalıştırılırsa çalıştırılsın, çerezler ve diğer eklentiler, kullanılan taşınabilir aygıta kaydedilir. Bu, programın en önemli avantajı olarak sayılabilir.
  Not: Program belleğinize kurulduğunda 25 MB’dan daha fazla yer kaplıyor
  Önemli! Taşınabilir Firefox üretici tarafından sadece İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca olarak indirilebiliyor. Biz size İngilizce’yi sunuyoruz. Fakat bilgisayarınızda kullandığınız Firefox gibi Portable Firefox’uda Türkçe yapabilirsiniz.
  İşte bunun yolu;
  Usb belleğinize Firefox Portable’ı açtıktan sonra programı bellek üzerinden çalıştırın. Locale Switcher eklentisini tarayıcıya kurun. Daha sonra tr.xpi Türkçe dil dosyasını indirin ve tarayıcı üzerinden Dosya->Aç bölümünden dil dosyasını seçip yükleyin. Daha sonra usb belleğinizin üzerine yazılmasını bekleyin ve tarayıcınızı kapatıp yeniden başlatın. Fakat tarayıcının tamamen kapanıp açıldığına emin olun.
  -----İNDİR -----

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 2:18 pm